Chirurgie

Chirurgické oddělení poskytuje komplexní chirurgickou péči břišní, ambulantní ortopedickou péči a končetinovou traumatologii. Zaměřuje se především na koloproktologii, laparoskopickou operativu, gastroentero-chirurgickou problematiku a komplexní řešení všech typů kýl, a to klasicky i laparoskopicky. Do spektra výkonů dále patří řešení varixů dolních končetin, akutně jsou prováděny výkony končetinové traumatologie, onkologičtí pacienti jsou řešeni ve spolupráci s Onkologickou klinikou VFN Karlovo náměstí Praha.

Součástí chirurgického oddělení jsou tři specializovaná centra:

Chirurgické oddělení doplňuje chirurgická ambulance a ortopedická ambulance. Chirurgické oddělení je držitelem akreditace MZ ČR pro poskytování specializačního vzdělávání lékařů v oboru chirurgie.

Ročně je na oddělení provedeno cca 1 500 operací. Významně se zvyšuje podíl laparoskopických výkonů. I přes úzký spád se počet operací zvyšuje, protože pro individuální přístup k pacientům je oddělení stále více vyhledáváno pacienty z celé ČR.

Kontakt

MUDr. Jaroslav Verner

Primář

257 197 176

Monika Dupačová

Sekretariát

257 197 177

Nahlédněte k nám

Naše ambulance

Chirurgická ambulance zajišťuje vyšetření pacientů s akutně vzniklými obtížemi, jejichž zdravotní stav nevyžaduje dlouhodobé převedení do péče odborných ambulancí.

Ceník

Pokoj s nadstandardním vybavením
Privátní jednolůžkový pokoj 1200 Kč / den
Privátní dvoulůžkový pokoj 700 Kč / den
Ubytování doprovodu včetně stravy 1200 Kč / den
Ubytování doprovodu bez stravy 900 Kč / den

Počet lůžek

  • Akutní: 36

Mám zájem o provedení zdravotnického výkonu

* povinná položka, ** jedna z těchto položek je povinná

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.