Chirurgie

POZOR!

V době od 12. 7. 2019 – 28. 7. 2019 (včetně) je ze stavebně-rekonstrukčních důvodů uzavřena lůžková část Chirurgického oddělení a operační sály. Provoz chirurgických ambulancí není omezen.


Chirurgické oddělení poskytuje komplexní chirurgickou péči v břišní a kýlní chirurgii. Zaměřuje se především na koloproktologii, laparoskopickou operativu vč. náhlých příhod břišních, gastroentero-chirurgickou problematiku a komplexní řešení všech typů kýl, a to klasicky i laparoskopicky, Do spektra výkonů dále patří řešení varixů dolních končetin, akutně jsou prováděny i výkony traumatologické.

Součástí Chirurgického oddělení jsou 3 specializovaná centra:

Chirurgické oddělení je akreditovaným Kýlním centrem a držitelem akreditace MZ ČR pro poskytování specializačního vzdělávání lékařů v oboru chirurgie.

Ročně je na oddělení hospitalizováno cca 1 550 pacientů a provedeno cca 1 400 chirurgických zákroků včetně velkých operačních výkonů.

Kontakt

MUDr. Vladimír Vykus

Primář

257 197 176

Monika Dupačová

Sekretariát

257 197 177

Nahlédněte k nám

Naše ambulance

Chirurgická ambulance zajišťuje vyšetření pacientů s akutně vzniklými obtížemi, jejichž zdravotní stav nevyžaduje dlouhodobé převedení do péče odborných ambulancí.

Ceník

Pokoj s nadstandardním vybavením
Samostatný pokoj bez spolupacienta 700 Kč / den
Samostatný pokoj se spolupacientem 350 Kč / den
Ubytování doprovodu včetně stravy 800 Kč / den
Ubytování doprovodu bez stravy 600 Kč / den

Ke stažení

Počet lůžek

  • Akutní: 36

Mám zájem o provedení zdravotnického výkonu

Jméno *
Příjmení *
O jaký výkon / vyšetření mám zájem *
E-mail **
Telefon **
Zdravotní pojišťovna *
* povinná položka, ** jedna z těchto položek je povinná

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.