Program pro srdce

Trpíte onemocněním srdce a cév a chcete, aby se Vám dostalo špičkové péče s citlivým přístupem? Ve spolupráci s nemocnicí Na Homolce jsme pro Vás připravili komplexní program, který kombinuje diagnostickou a léčebnou péči, sestavenou na míru jednotlivým typům onemocnění.

Program

  • V Nemocnici Na Homolce absolvujete všechna potřebná diagnostická vyšetření i specializovanou akutní léčbu, ať již se jedná o poruchu srdečního rytmu, neprůchodnost srdečních tepen, srdeční infarkt, srdeční selhání či další onemocnění srdečního svalu a tepen. Zdejší Kardiocentrum patří k největším v ČR a má k dispozici nejmodernější medicínu a špičkové odborníky. Ročně tu lékaři provedou více než 3 000 katetrizačních vyšetření a implantují na 1 200 přístrojů k úpravě srdečního rytmu.
  • Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského Vám následně poskytne veškerou odbornou kardiologickou a interní péči, která je nutná k doléčení Vašeho onemocnění po akutním léčebném zákroku a pobytu v Nemocnici Na Homolce. Starat se o Vás bude tým specializovaných lékařů a sester včetně řádových sester boromejek, jejichž Kongregaci nemocnice patří. Boromejská péče je vyhledávaná pro svou jedinečnou integritu odborného a spirituálního přístupu k pacientům, přívětivost, laskavost, porozumění a vstřícnost.

Kontakt

Kardiologické oddělení,
primář Prof. MUDr. Petr Neužil, CSc., FESC

+420 257 272 216

www.homolka.cz

Roentgenova 2, 150 30 Praha 5

Interní oddělení,
primář MUDr. Jan Švejda

+420 257 197 163

www.nmskb.cz

Vlašská 36, 118 33 Praha 1 – Malá Strana