Jinou pomocí

Pomáhej pohybem ukončeno

Milí přátelé, podporovatelé, sportovci i nesportovci,

včerejším dnem byl náš projekt Srdce pro lékaře umístěn v mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem. Aktivní bude pouze po dobu maximálně jednoho měsíce. Během této doby musíme společnými silami nasbírat co nejvíce bodů, které pak Nadace ČEZ převede na peníze.

Předem děkujeme všem za zapojení do sbírkového projektu. Velké poděkování patří EPP – Pomáhej pohybem Nadace ČEZ za to, že jsme byli vybráni do tohoto projektu.

Jak se mohu zapojit?

Vaše pomoc je velmi jednoduchá, nebude vás to stát ani korunu, nebudete posílat žádné finanční příspěvky. Stačí si do mobilu stáhnout aplikaci EPP (z webu www.pomahejpohybem.cz nebo si ji vyhledáte v aplikacích). Aplikace je samozřejmě zdarma. Po spuštění aplikace si již volíte aktivitu, kterou právě děláte. A představte si, že nám můžete pomáhat i chůzí po budově či v kanceláři. Jen je potřeba mít vždy při zapnutí aplikace mobil u sebe. Za aktivity se vám načítají body, které pak můžete převést na Vámi zvolený projekt. Budeme moc rádi, pokud si zvolíte ten náš - Ocenění zdravotníků.

V našem oddělení již aplikaci máme nainstalovanou a potvrzujeme, že to funguje.