V posteli kolem světa

Prosíme přispějte nám na projekt V POSTELI KOLEM SVĚTA a umožněte tak vycestovat našim pacientům upoutaným na lůžko mimo svět nemocnice. Byli jsme zařazeni do projektu ČSOB pomáhá regionům s projektem, který chce našim pacientům zpříjemnit pobyt u nás v nemocnici. Program V POSTELI KOLEM SVĚTA umožní pacientům, kteří tráví v nemocnici několik týdnů, někdy i měsíců svého života „vycestovat“ jednou za měsíc za hranice nemocnice. Zajímaví hosté z řady různých profesí i životních příběhů budou naše pacienty seznamovat s dalekými i blízkými místy, která navštívili, budou vyprávět příběhy a sdílet své zážitky. Součástí odpoledne budou i drobná kulturní vystoupení a nezapomeneme ani na malé občerstvení.
Přispějte, prosím, i Vy podle svých možností třeba finančně nebo i sdílením informací o sbírce mezi Vašimi známými. Sbírka probíhá od 11.5. 2018 – 26.6. 2018.
Číslo sbírkového účtu je 101 7777 101/0300. Důležitý je také variabilní symbol: 20180101.
O projektu: http://www.csobpomaharegionum.cz/projekty/praha/2016882/v-posteli-kolem-sveta
Pro výběr peněz je k dispozici také nástroj na webových stránkách www.csobpomaharegionum.cz, kde můžete přispět díky jednoduchému mechanismu „klikni a daruj“.
Předem Vám všem jménem pacientů děkujeme!

Zpět na výpis novinek