Uzavírky v souvislosti s opravou tramvajových kolejnic na Malé Straně

Od 28. 1. 2023 do 31. 3. 2023 bude probíhat na Malé Straně výměna kolejí v oblasti Letenská ulice – Vítězná ulice. Tato akce sebou přinese určitá dopravní omezení a bude rozdělena do čtyř následujících etap:

  1. etapa v termínu 28. - 16.2. - úsek Letenská ulice – Malostranské náměstí

Příjezd do nemocnice je umožněn z obou směrů ulice Karmelitská. Při odjezdu se bude vyjíždět z ulice Tržiště jen do ulice Karmelitská směr Smíchov. Autobusová linka č. 194 bude v provozu, trasa z nemocnice nepovede přes Malostranské náměstí, ale přes Smíchov. Mezi Smíchovem a Malostranským náměstím bude zajištěna náhradní autobusová doprava.

  1. etapa v termínu 16. - 4. 3. - úsek Malostranské náměstí – Hellichova ulice

Během této etapy bude příjezd do nemocnice možný pouze ze směru Klárov, Valdštejnská ulice, Malostranské náměstí. Během této etapy bude zákaz vjezdu od Malostranského náměstí po ulici Hellichova, s výjimkou průjezdu v obousměrném provozu pro rezidenty, zásobování, návštěvníky a zaměstnance nemocnice. Při odjezdu z ulice Tržiště je možný pouze směr Malostranské náměstí a Klárov. Linka autobusu č. 194 bude v provozu po své standardní trase. Mezi stanicemi Malostranská – Malostranské náměstí bude v provozu náhradní autobusová doprava. Oblast mezi Malostranským náměstím a Smíchovem je v tomto termínu bez spojení MHD.

  1. etapa v termínu 4. - 19.3. - úsek Hellichova ulice – Všehrdova ulice

Příjezd do nemocnice a odjezd z nemocnice je ze strany Klárov, Valdštejnská ulice. Provoz autobusu č. 194 bude zajištěn po své standartní trase a mezi stanicemi Malostranská – Malostranské náměstí bude zajištěna náhradní autobusové doprava. Oblast mezi Malostranským náměstím a Smíchovem je v tomto termínu bez spojení MHD.

  1. etapa v termínu 19.3. - 31. 3. - úsek Všehrdova ulice – Vítězná ulice

Příjezd do nemocnice a odjezd z nemocnice je stejný jako ve třetí etapě.


17. 1. 2023

Fotogalerie


Zpět na výpis novinek