Trápí Vás hemoroidy? Objednejte se k nám.

Jsou onemocnění, o kterých nemáme problém hovořit, a jsou i taková, o kterých se neradi zmiňujeme i svým nejbližším. Jedním takovým je hemoroidální onemocnění. Většina lidí přichází k lékaři s hemoroidy pozdě. Stud a strach z bolesti jsou viníky toho, že návštěvu lékaře odkládají. Tím se však riziko bolesti a obtíží zvyšuje.
MUDr. Tomáš Mašek z Chirurgického oddělení naší nemocnice je zkušený odborníkem, který se léčbě hemoroidů věnuje mnoho let. "Pacienti často návštěvu lékaře odkládají z důvodů studu nebo strachu z bolesti. Tím se ale obtíže zvětšují a také bolest se zvyšuje. Přitom moderní medicína má dnes k dispozici řadu metod, kterými lze pacientům významně ulevit či hemoroidy vyléčit. Konzervativní léčba zahrnuje dietní, režimová opatření a lékovou terapii celkovou i lokální. Pokud se obtíže vracejí a stav se nelepší, máme několik způsobů chirurgické léčby, od tzv. minimálně invazivní, která pacienta zatíží minimálně, až po větší operační zákroky podle rozsahu obtíží."
Trápí Vás hemoroidy? Pomůžeme Vám.
Naši chirurgové jsou odborníci na léčbu hemoroidů a dalších onemocnění střev a konečníku. Zavolejte a objednejte se do naší Koloproktologické ambulance.
Telefon: +420 257 197 322 (319)
 

Fotogalerie


Zpět na výpis novinek