Gastroenterologické centrum má k dispozici moderní endosonografický systém

Pro pacienty Gastroenterologického centra je opět k dispozici možnost endosografických vyšetření žaludku, jícnu, slinivky břišní a konečníku. Poté, co byl v minulém roce po 10 letech provozu vyřazen starší systém, pořídila nemocnice endosonograf od firmy Olympus v nejnovější generaci v kombinaci se sonografickým procesorem značky Fuji. Přístroje umožní nabídnout širokou škálu vyšetření zejména pro pacienty s nádorovými onemocněními jícnu, žaludku a konečníku, pro pacienty se širokou škálou nemoci slinivky břišní a žlučových cest, stejně jako agresivních forem Crohnovy choroby a to v kvalitativně úplně nové dimenzi. Nový přístroj umožňuje výrazně lepší rozlišení, kvalitu obrazu i komfort pro pacienty.
Velmi si ceníme toho, že tento systém využívá (zatím jako jediný) při své práci v našem Gastroenterologickém centru prof. MUDr. Radovan Keil, Ph.D., který působí jako přednosta Interní kliniky 2. LF UK a FN Motol.
Spojení moderních přístrojů a erudovaných specialistů - gastroenterologů přináší našim pacientům výhodu špičkové péče v diagnostice a léčbě onemocnění zažívacího traktu.
 

Fotogalerie


Zpět na výpis novinek