Druhý ročník ankety Srdce pro zdravotníka 2020 v NMSKB

Ve čtvrtek 21. ledna 2021 proběhlo v naší nemocnici slavnostní předání ocenění vítězům druhého ročníku nemocniční ankety Srdce pro lékaře, sestřičku a zdravotníka 2020, která se konala pod záštitou radní HMP pro zdravotnictví a sociální oblast Mgr. Mileny Johnové. Během roku 2020 v anketě hlasovali pacienti i zaměstnanci nemocnice pro svého oblíbeného lékaře, sestřičku či zdravotníka (ošetřovatele, fyzioterapeuta aj.). Ocenění se kvůli opatřením proti covidu-19 tentokrát konalo ve skromnější podobě a bez účasti veřejnosti a blízkých, ale věříme, že vítězům ankety přesto přineslo radost z obdržených cen a zahřálo je na srdci, že na ně jejich pacienti myslí a oceňují jejich práci. 
Anketa probíhala ve třech kategoriích Srdce pro lékaře, Srdce pro sestřičku a Srdce pro zdravotníka, přičemž v každé z nich se vyhlašovala první tři místa. Zvláštní cenou bylo Čestné uznání za obětavou práci covidovému týmu nemocnice. Gratulujeme všem oceněným!
Děkujeme na tomto místě také všem sponzorům a dárcům, kteří akci podpořili: Nadaci ČEZ, Magistrátu hl.m. Prahy, Vinařství Lahofer, Malostranské restauraci, Restauraci Field, společnosti Dermacol, společnosti Alza a Kadeřnickému salónu Kotlár.

Fotogalerie


Zpět na výpis novinek