Naše kuchyně

Nabízíme

Letní terasa a vnitřní posezení

  • Káva, čaj a nápoje
  • Chlebíčky
  • Koláče a zákusky
  • Zmrzlina

Nabízíme poctivou domácí kuchyň a výběr výrobků studeného i teplého občerstvení.

Ochutnejte naše domácí koláče, vánočky, dezerty nebo vánoční a velikonoční cukroví pečené s láskou v naší kuchyni.

Zastavte se na dobrou kávu se zákuskem či chlebíčkem nebo na oběd.

Těšíme se na Vás!

Připravujeme denně jídla studené i teplé kuchyně pro hospitalizované pacienty a zaměstnance nemocnice. Pro pacienty, zaměstnance a návštěvníky nemocnice je k dispozici příjemná jídelna, která zároveň slouží i jako místo vzájemného setkávání. Její součástí je i kavárna/občerstvení. Můžete si zde zakoupit teplý oběd, koláče, buchty, biblický chléb a další výrobky naší kuchyně i dodavatelů podle aktuální nabídky.

Strava pacientů i zaměstnanců Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského je připravována ve vlastním moderním stravovacím zařízení, které je v souladu s platnými právními předpisy ČR a EU. Provoz stravovacího zařízení (kuchyně, jídelna, občerstvení) je umístěn v přízemí budovy nemocnice s přístupem z nemocniční zahrady i z vnitřku nemocnice. Stravovací provoz je schopný zajistit přípravu obědů také pro externí strávníky a jiná zařízení. Strávníci mohou jídlo konzumovat přímo v jídelně nebo si jej odnést s sebou v jídlonosiči. Připravujeme také dietní jídla pro hospitalizované pacienty podle rozpisu lékařů.

Zajišťujeme kompletní catering pro Vaše akce: soukromé oslavy, číše vína, slavnostní bankety, rauty či skupinové občerstvení. Poctivá domácí kuchyně. Našimi klienty jsou soukromé osoby i firmy. Sestavíme individuální menu podle Vašeho zadání nebo našeho doporučení.

Kvalitní suroviny, profesionální kuchaři, certifikace podle nejnáročnějších hygienických norem, příznivé ceny. Do naší nabídky patří studené mísy, dezerty, domácí slané i sladké pečivo, chlebíčky, teplý bufet. Speciální sezónní pečivo: velikonoční mazance a cukroví, vánoční cukroví a vánočky, biblický chléb.

Do naší jídelny v Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského můžete také od pondělí do pátku přijít na dobrý oběd. Každý den je v nabídce studené a teplé občerstvení, nápoje, dezerty a sladké, slané pečivo vlastní výroby.

Ukázky naší práce

Otevírací doba

Den Čas
Pondělí až pátek 8:00 - 12:00 hod.
14:00 - 17:00 hod.
Sobota, neděle, svátky 12:00 - 17:00 hod.
Výdej obědů
Pondělí až pátek 12:00 - 13:15 hod.
Sobota, neděle 12:15 - 12:45 hod.

Nahlédněte k nám

Svěcení