Grantové a prezentační aktivity

Realizace projektu s podporou NF AVAST

V rámci grantové podpory Nadačního fondu AVAST - Spolu až do konce realizujeme v naší nemocnici od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2017 projekt "Zlepšení kvality paliativní péče poskytované nemocným s pokročilým neonkologickým onemocněním s limitovanou prognózou".

  • v rámci podpory Nadačního fondu AVAST budou v průběhu roku 2017 vybudovány na oddělení ošetřovatelských lůžek dva nové pokoje a vznikne tak vhodné prostředí pro pacienty vyžadující tento charakter péče
  • v průběhu roku 2017 jsou plánovány odborné vzdělávací akce včetně řady informačních materiálů

O dalším průběhu Vás budeme informovat.


Pokud vnímáte tuto péči jako potřebnou a rádi byste nám pomohli, můžete provoz oddělení paliativní péče či tento projekt Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze podpořit v rámci dobrovolnictví, prezentací těchto informací Vašemu okolí nebo finanční podporou.

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru: DMS BOROMEJKY na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, nemocnice obdrží 28,50 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.


DMS Roční podpora
Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK BOROMEJKY na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.